TETRA Teknolojik Sistemler A.Ş.
RİGAKU

ZSX Primus

ZSX Primus

Rigaku ZSX Primus, berilyumdan (Be) uranyum’a (U), geniş aralıklı çeşitli örnek türlerinde Ağır ve hafif elementlerin hızlı bir şekilde kantitatif sonuçlarını minmum standartlar ile dahi, elde edilmesini sağlamaktadır. 

Güçlü, esnek ve güvenilir element analizi

Rigaku  ZSX WDXRF serisine ait olan ZSX Primus sistemi, günümüz laboratuvarındaki zorlukların üstesinden gelmek için eşi benzeri olmayan güvenilirlik, esneklik ve kolay kullanım ile doğru sonuçları zamanında ve sorunsuz bir şekilde sunma geleneğini sürdürüyor.

Haritalama ve çok noktalı analiz ile düşük Z performansı

En karmaşık örnekleri dahi analiz etme esnekliği ile üstün performans sunan ZSX Primus, olağanüstü hafif element algılama limitlerine ulaşabilmek için, 30 mikron’luk  ultra ince Be pencere’li  X-ışını  tüpü sunamaktadır. Homojenlik ve inklüzyonları saptamak için, en gelişmiş haritalama paketi ile kombinlenen ZSX Primus, diğer analitik metodlar tarafından kolaylıkla elde edilemeyen analitik bakış açısı sağlayarak, örneklerin detaylı olarak incelenmesine olanak tanır. Birden fazla nokta analiz özelliği aynı zamanda homojen olmayan materyallerin analiz hatalarını ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

EZ-scan yazılımı ile SQX temel parametreleri

EZ-analiz, kullanıcıların herhangi bilgiye sahip olmadığı, bilinmeyen örnekleri kolayca analiz etmelerini sağlar. Zaman tasarrufu sağlayan bu özellik, bir kaç basit adım ve girilmesi gereken bir örnek adı gerektirir. SQX temel parametreler yazılımı ile birlikte, mümkün olan en doğru ve hızlı XRF sonuçlarını elde edilmektedir. SQX, pik çakışmaları da dahil olmak üzere tüm matris efektleri için otomatik olarak düzeltme yeteneğine sahip ve kullanıcıya pek bir iş bırakmayan bir özelliktir. SQX ayrıca fotoelektronlar (hafif ve ultra hafif elementler), değişen atmosfer, safsızlık ve farklı numune boyutları ile ikincil uyarılma etkisini düzelteme kabiliyetine sahiptir. Untumayın!, Yüksek doğruluğa sahip sonuçlar, mükemmel programlar ve üstün teknolojiye sahip sistemler ile sağlanır.

Özellikler

  • Berilyum’dan Uranyum’a kadar geniş analiz kabiliyeti )
  • Düşük alan gereksinimi ile laboratuvarınızda daha çok özgür alan size kalacaktır.
  • 500 μm’lik mikro analiz kabiliyeti
  • Alttan ışıma özelliği ile, sıvı ve serbest toz analizlerine uygunluk
  • 30μ’lük tüp ile ultra hafif element analizi
  • Haritalama özelliği ile topografik sonuçlar ve element dağılımı gözlemleme
  • Daima Vakum altında olan optikler ile Helyum sızdırmazlığı

TEMSİLCİLİKLER

BİZE ULAŞIN

İletişim Formu ve harita için tıklayınız.
ANKARA0312 472 63 63

6. Cadde (1322 Cadde) No:40 06450 Öveçler ANKARA

ankara@tetratek.com.tr
İSTANBUL0212 212 55 66

Mecidiye Mah. Bestekar Şevki Bey Sokak No:32 34335 Balmumcu - Beşiktaş / İSTANBUL

istanbul@tetratek.com.tr
İZMİR0232 239 79 49

Mansuroğlu Mah. 288/3 Sok. No:1 Selvili 2 Apt. A Blok K:1 D:2 BAYRAKLI -İZMİR

izmir@tetratek.com.tr
ADANA0322 459 97 82

Reşatbey Mah. Adalet Cad. 54/6 01200 ADANA

adana@tetratek.com.tr
GRUP FİRMALARIMIZ
 
#
Tamam