TETRA Teknolojik Sistemler A.Ş.

Cameca

CAMECA, 1929 yılında kurulduğu günden itibaren hassas mekanik, optik ve elektronik alanlarıyla ünlüdür. Şirket, uluslararası araştırma topluluğu için bilimsel enstrümantasyon sağlayıcısı haline gelmeden ve yarı iletken imalat sanayi için fabrikada / near fab metroloji çözümlerinde hızla gelişmeden önce Fransa'da sinema projektörleri üreticisi olarak başladı.

1950'li yıllarda Elektron Probe Mikro Analizi (EPMA) ve 1960'lı yıllarda İkincil İyon Kütle Spektrometresi (SIMS) öncülüğünden bu yana, CAMECA, düşük enerjili Elektron ile indüklenen X-ışını gibi tamamlayıcı tekniklerle sayısız yenilikçi yeniliklere erişirken, Emisyon Spektrometresi (LEXES) ve Atom Prob Tomografisi (APT) teknikleri konusunda tartışmasız dünya lideridir. 2016 yılında NU Instruments, CAMECA'ya entegre edildi ve yenilikçi Endüktif Eşleşmiş Plazma Kütle Spektrometresi (ICP-MS), Glow Discharge Mass Spectrometry (GDK-MS) ve Termal İyonizasyon Kütle Spektrometresi (TIMS)ürün grupları ile ürün sunum ve teknik yeteneklerimizi izotopik ve elemental kütle spektrometrisinde genişletti.

Bugün, CAMECA, tüm kullanıcılara en iyi düzeyde destek sağlamak için Brezilya, Çin, Almanya, Hindistan, Japonya, Kore, Rusya, Tayvan, İngiltere ve ABD'deki konumlar ve geniş ajan ağı ile dünyanın dört bir yanında 300'den fazla çalışanı istihdam etmektedir. Misyonumuz müşterilerimize, uzmanlaşmış karakterizasyon alanlarında en yüksek analitik performansı sunmak için araçsal gelişime odaklanmaktır.

ISO 9001 sertifikası ile çalışan CAMECA, sadece teknolojiyi değil, ürünlerinin tasarımı, imalatı, montajı ve bakımı konularındaki tüm yönlerini kontrol etmektedir. Fransa, Paris yakınlarındaki merkezimizde ve ayrıca Wisconsin, Madison'daki Atom Probe Teknoloji Merkezi'nde ve ICP-MS, GD-MD ve TIMS ürün serileri için İngiltere Wrexham'da bulunan tesislerimiz, Temiz oda üretimi, bilgisayar ağı, elektron ve iyon optiği simülasyonu ve ileri CAD için en iyi uygulamaların kullanıldığı ileri teknoloji tesisleridir.

CAMECA, AMETEK Malzeme Analiz Birimi'nin bir parçası olarak, elektronik cihazların ve elektromekanik cihazların lider bir global sağlayıcısı olan AMETEK, Inc.'in bir ticari birimidir.

Cameca Web Sayfası.

BİZE ULAŞIN

İletişim Formu ve harita için tıklayınız.
ANKARA 0312 472 63 63

6. Cadde (1322 Cadde) No:40 06450 Öveçler ANKARA

ankara@tetratek.com.tr
İSTANBUL 0212 212 55 66

Mecidiye Mah. Bestekar Şevki Bey Sokak No:32 34335 Balmumcu - Beşiktaş / İSTANBUL

istanbul@tetratek.com.tr
İZMİR 0232 239 79 49

Mansuroğlu Mah. 288/3 Sok. No:1 Selvili 2 Apt. A Blok K:1 D:2 BAYRAKLI -İZMİR

izmir@tetratek.com.tr
ADANA 0322 459 97 82

Reşatbey Mah. Adalet Cad. 54/6 01200 ADANA

adana@tetratek.com.tr
GRUP FİRMALARIMIZ
Uzmanlab Tetraaz Tmg Gıda Güvenliği
GRUP FİRMALARIMIZ GRUP FİRMALARIMIZ GRUP FİRMALARIMIZ GRUP FİRMALARIMIZ