TETRA Teknolojik Sistemler A.Ş.

Kurumsal

Firma Tarihçesi

TETRA Teknolojik Sistemler A.Ş., 1992 yılında Analitik Cihazlar ve Laboratuvar Cihazları alanında hizmet vermek üzere kuruldu. Süreç, Ankara ve İzmir ofisleri ve az sayıda personel ile başlamıştır. Tetra ,pazardaki hizmetleri ve çalışmaları ile yıllar içinde ticari ,teknik varlığını ve saygınlığını geliştirmiştir. En yüksek itibara ulaşmak ve uluslararası standartlardaki performansını korumak için çalışmalarını sürdürmektedir. Tetra ,bugün 4 büyük şehirdeki satış ve servis ofisleri , deneyimli teknik personeli ve yaygın bayi ağı ile tüm Türkiye’de hizmet veren , ülkenin önde gelen şirketlerindendir.

Dünya çapında, alanında lider pek çok uluslararası sağlayıcının Türkiye tek yetkili temsilcisi konumundadır. TETRA ,müşterilerine sadece ekipman sağlama hizmetini değil “Komple Laboratuvar Çözümleri “ sunmayı amaçlamaktadır . Tetra birçok “anahtar teslim” laboratuvar kurulumunu, projelendirme ve danışmanlık aşamasından başlayan süreçle başarıyla gerçekleştirmiştir.

TETRA Teknolojik Sistemler A.Ş., hizmet kalitesini arttırabilmek ve müşterilerinin spesifik ihtiyaçlarına cevap verebilmek için başka firmalar kurarak grubuna dahil etmiştir.

İş Görüş Biçimi

Firmamız, satış aşamasının gerçekleşmesini sürecin sonu değil başlangıcı olarak kabul etmektedir. Satış sonrası montaj ile başlayan, eğitim, metod geliştirme, teknik servis, periyodik bakımlar ve cihaz validasyonları firmamızın öncelikli değerleridir.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, sürekli yenilenmek ve gelişen teknolojiyi takip etmek , vazgeçilmezlerimizdir.

Faaliyet Alanlarımız

Kimya Sanayii, Gıda ve Tarım Sanayii, ilaç Sanayii, Plastik Sanayii, Toprak-Bitki-Yaprak Analiz Laboratuarları, Petrol Sanayii, Maden Sanayii, Biyoteknoloji Laboratuarları, Biyokimya Laboratuarları, Malzeme Karakterizasyon, Nano Teknoloji , Nükleer Fizik.

Grup Firmalarımız

TETRA AZ MMG Ltd
Azerbaycan–Bakü'de kurulmuş, Analitik sistemler, laboratuvar cihazlarının satış ve servisi ve anahtar teslim projeler üzerinde faaliyet göstermektedir.

UZMAN KALİTE EĞİTİM LABORATUVAR HİZMETLERİ LTD
Akredite laboratuvarı ile Gıda Analizleri yapmakta ve bunun yanı sıra Akreditasyon danışmanlığı ve Laboratuvar Projelendirmeleri yapmaktadır.

TMG LTD ŞTİ (Tarladan Mutfağa Gıda Güvenliği)
Sertifikalı Hijyen Denetim ve Örnek Toplama Hizmetleri


BİZE ULAŞIN

İletişim Formu ve harita için tıklayınız.
ANKARA 0312 472 63 63

6. Cadde (1322 Cadde) No:40 06450 Öveçler ANKARA

ankara@tetratek.com.tr
İSTANBUL 0212 212 55 66

Mecidiye Mah. Bestekar Şevki Bey Sokak No:32 34335 Balmumcu - Beşiktaş / İSTANBUL

istanbul@tetratek.com.tr
İZMİR 0232 239 79 49

Mansuroğlu Mah. 288/3 Sok. No:1 Selvili 2 Apt. A Blok K:1 D:2 BAYRAKLI -İZMİR

izmir@tetratek.com.tr
ADANA 0322 459 97 82

Reşatbey Mah. Adalet Cad. 54/6 01200 ADANA

adana@tetratek.com.tr
GRUP FİRMALARIMIZ
Uzmanlab Tetraaz Tmg Gıda Güvenliği
GRUP FİRMALARIMIZ GRUP FİRMALARIMIZ GRUP FİRMALARIMIZ GRUP FİRMALARIMIZ