TETRA Teknolojik Sistemler A.Ş.

FTIR Spektrometreler

FTIR SPEKTROMETRELER

FTIR IR-4000 ve FT / IR-6000 Serisi FTIR spektrometreleri güçlü, kullanımı kolay tekniği yeniden tanımlar. Her kompakt model sektöründe en yüksek performans parametrelerinin bazıları ile güvenilir bir çalışma sunmaktadır. En iyi dalga boyu hassasiyeti ve sinyal-gürültü performansı için ayna konumunun ve hızının hızlı ve doğru bir şekilde izlenmesi için köşe küp aynalara sahip kapalı bir interferometre ve AccuTrac ™ DSP teknolojisi içerir.

FTIR Serisi, entegre arama yazılımı çözümü, KnowItAll® Bilişim ve JASCO Edition veritabanı içeren sezgisel Spectra Manager ™ Suite'i içerir.

FTIR Spektrometreler Sistem Özellikleri

İnterferometre

İnterferometre, katı dökme alüminyum blok olarak üretilmiştir ve tamamen sızdırmazdır. FT/IR-4000 45 derece Michelson interferometre, FT / IR-6000 28 derece Michelson interferometre kullanır. Sürtünmesiz bir rulman (gaz kaynağına ihtiyaç duymadan), hassas titreşimsiz hareket için bir 'ses bobini' tarafından sürülen hareketli aynayı destekler. Hareketli aynanın lazer takibi, en son dijital sinyal işleme teknolojisine sahip Accutrac ™ kullanılarak yapılır. Standart KRS-5 pencereleri, bazı ürünlerde kullanılan KBr pencerelerinde sıklıkla görülen higroskopik hasarı önler.

Temizlenebilir Optik

Tüm modellerde tamamen kapalı ve kuru interferometre odası bulunur. Ek olarak, optik sistem için entegre bir temizleme standart olarak dahil edilmiştir.

Köşe Küp Aynalar

Köşe küp aynalar, her zaman mükemmel optik stabilite sağlayarak herhangi bir ışık yolu sapması için otomatik olarak düzeltilir. Dinamik hizalama ihtiyacını ortadan kaldırır.

Mükemmel S / N Oranı

Yüksek yoğunluklu iki aşamalı ışık kaynağına sahip son derece kararlı interferometre, 28.000:1'den ve 55.000:1'e kadar (standart koşullar altında) optimum sinyal-gürültü performansı sunar.

Yüksek Hassasiyetli Elektrik Soğutmalı DLaTGS Dedektörü

Son derece hassas ve kararlı bir DLATGS dedektörü tüm cihazlar için standarttır. DLATGS dedektör elemanı Peltier efekti kullanılarak sıcaklık kontrolü sağlar.

Ek Dedektörler

Birçok isteğe bağlı dedektör, 25.000 ila 5 cm-1 aralığını kapsar ve geniş, dar ve orta bant için birkaç LN2 soğutmalı MCT dedektörü içerir, diğerlerinde SiPD, InGaAs, Bolometre vb.

Dalga Sayısı Uzantısı

Çalışma aralığı, kaynak, pencereler, ışın ayırıcı ve dedektör gibi çeşitli optik bileşenler değiştirilerek görünürden uzak IR'ye genişletilebilir.

Titreşimsiz Optik Tezgah

Optik tezgahın özel olarak tasarlanmış titreşime dayanıklı montajı, harici titreşimlerden kaynaklanan paraziti tamamen ortadan kaldırır.

GxP Desteği

GxP yönetmeliklerine uygun laboratuvarlar için, cihaz performansını ASTM, EP ve JP prosedürlerine uygun olarak doğrulayıcı standart olarak bir cihaz doğrulama rutini sağlanmaktadır.

Mikroskop / IR Görüntüleme

IRT-1000, 5000 veya 7000 kızılötesi mikroskop modelleri herhangi bir FT / IR-4000 veya FT / IR-6000 cihazına kolayca uygulanabilir.

BİZE ULAŞIN

İletişim Formu ve harita için tıklayınız.
ANKARA 0312 472 63 63

6. Cadde (1322 Cadde) No:40 06450 Öveçler ANKARA

ankara@tetratek.com.tr
İSTANBUL 0212 212 55 66

Mecidiye Mah. Bestekar Şevki Bey Sokak No:32 34335 Balmumcu - Beşiktaş / İSTANBUL

istanbul@tetratek.com.tr
İZMİR 0232 239 79 49

Mansuroğlu Mah. 288/3 Sok. No:1 Selvili 2 Apt. A Blok K:1 D:2 BAYRAKLI -İZMİR

izmir@tetratek.com.tr
ADANA 0322 459 97 82

Reşatbey Mah. Adalet Cad. 54/6 01200 ADANA

adana@tetratek.com.tr
GRUP FİRMALARIMIZ
Uzmanlab Tetraaz Tmg Gıda Güvenliği
GRUP FİRMALARIMIZ GRUP FİRMALARIMIZ GRUP FİRMALARIMIZ GRUP FİRMALARIMIZ
 
#
Tamam